PANTEX TYSON

 

 

SIVI EURO ATOM ( KIZIŞTIRICI) 250 ML
Ürün Adı : SIVI EURO ATOM ( KIZIŞTIRICI) 250 ML
Ürün Kodu : 156

SIVI EURO ATOM  250 ML


ÜRÜN BİLGİSİ

 

Bütün kanatlı hayvanlarda güvenle kullanabilirsiniz. Güvercin, Muhabbet kuşu, kanarya, keklik, bıldırcın, tavuk, horoz, hindi gibi bütün kümes ve kafes kuşlarında kullana bileceğiniz Özellikle yavru kuşlar için Çok etkili ve hızlı geliştiricidir.

 Özellikle güneş görmeyen az güneş gören güvercinler için Kemik, gaga, tırnak ve yumurta kabuğunu şekillendirir ve kuvvet verir. Vücut direnci sağlar. Bağışıklık sistemini güçlendirir. HASTALIKLARA KORUMA ETKİLİDİR. Aşılama ve antibiyotik kullanımı sonrası organizmalarını desteklemek amaçlı kullanılır. İştah, sindirim ve sinir sistemi için çok gerekli bir üründür. Yarışma, uçuş, aşılama, tüy değiştirme, stres mevsim değişikliği aşırı soğuklarda enerjiye ihtiyaç duyulduğu durumlarda özellikle posta taklacı dönek saya gibi uçkun kuşlarda uçuş sonrası kaybettikleri enerjinin yerine konmasını sağlar. Kalıtsal ve enfeksiyon kökenli olmayan tüm kısırlık problemlerini çözer.

 

 

KULLANIM ŞEKLİ


2 Litre içme sularına   5 ml karıştırılır.(Kendi kaşığı 1 kaşık verilir.)

 

Şişenin içerisinde kendi ölçek kaşığı bulunmaktadır.   

TEDAVİ SÜRESİ: Sağlıklı kuşlarda Haftada 3 gün verilmelidir.

 

NOT:Antibiyotik ilaç kullanımından önce ve sonra AŞI öncesi ve sonrası mutlaka  kullanmalısınız. Belirtilen miktardan fazla kullanırsanız ishal gözlenebilir.   

"SIVI EURO ATOM ( KIZIŞTIRICI) 250 ML " ürünü ile ilgili mesajınız :
* Lütfen yorum yaparken toplumsal kuralları dikkate alınız.
Yorumlar